FAQ

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jaki jest czas realizacji zamówień?

Średni czas oczekiwania na meble to ok. 6 tygodni od złożenia zamówienia, ale czas może ulec wydłużeniu w przypadku większej liczby zamówień. Po złożeniu zamówienia wyślemy do Państwa informację z konkretnym terminie planowanej dostawy i będziemy informować o stanie realizacji zamówienia drogą e-mailową.

Czy mogę złożyć zamówienie przez telefon?

Oczywiście. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00 pod nr telefonu +48 506 113 594. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Zachęcamy również do wysłania e-maila z zapytaniem. Po ustaleniu zakresu zamówienia prześlemy Państwu ofertę z wyceną produktów oraz instrukcją zakupu.

Czy są sklepy stacjonarne lub showroom, gdzie mogę na żywo zobaczyć produkty ILUSI?

Na chwilę obecną nie posiadamy sklepu stacjonarnego. Ideą ILUSI jest działalność on-line. Jednakże rozumiemy potrzebę zobaczenia produktów na żywo, dlatego nasze meble można obejrzeć w Showroomie DESIGN | D 10 w Gliwicach i w FORUM DESIGNU w Krakowie. Robimy co w naszej mocy, by stworzyć Showroom w Kielcach – w miejscu, gdzie meble są projektowane i produkowane oraz umieścić nasze produkty w zaprzyjaźnionych salonach. O wszystkich zmianach informujemy na naszym blogu lub funpage.

Czy mogę zamówić kolor i rozmiar frontów lub mebli inny niż pokazany na stronie ILUSI?

W kolekcji LINEA z działu FURNITURE umożliwiamy wybór koloru spośród prezentowanej palety RAL o wykończeniu matowym lub błyszczącym:
Metalizowany opal (6036 Pearl opal)
Metalizowany granat (5026 Night blue)
Rubinowa czerwień (4004 Ruby red)
Jasny popiel (7035 Light gray)
Ciemny granat (5004 Black blue)

W standardzie nogi wykonujemy w kolorze złotym. Na specjalne życzenie możemy wykonać je dla Ciebie również w kolorze miedzianym.
Wystarczy się z nami skontaktować, by uzgodnić szczegóły. Nie umożliwiamy zmiany rozmiaru.

Jeśli chodzi o meble z działu dziecięcego z kolekcji SENSO, nie wykonujemy mebli na zamówienie w innych kolorach i rozmiarach. Dokładamy wszelkich starań, by nasze meble były idealnie skomponowane, dlatego skupiamy się na sprzedaży kolekcji prezentowanych na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www w zakładce Produkty.

Zamówiłem mebel ILUSI. W jakiej formie zostanie on do mnie dostarczony i czy będzie wymagał złożenia?

Meble ILUSI wykonywane są w całości w naszych pracowniach i wysyłane są do Państwa 100% złożone i bezpiecznie zapakowane. Po dostarczeniu należy je tylko odpakować i samodzielnie dokręcić dołączone nogi/stelaż. Potem pozostaje już tylko ustawić meble w docelowym miejscu, by na długo cieszyły Państwa oczy i pięknie spełniały swoje funkcje.

Jak pielęgnować meble, fronty i panele ścienne ILUSI?

Meble i fronty ILUSI wykonane są w większości z lakierowanej lub nadrukowywanej płyty mdf. By cieszyć się ich pięknym wyglądem, do pielęgnacji należy używać delikatnej ściereczki, lekko nawilżonej z ewentualnie nieinwazyjnym detergentem. Prosimy nie szorować elementów, nie używać ostrych gąbek, nie drapać. ILUSI nie odpowiada za nieodpowiednią pielęgnację produktów przez Użytkownika.

Czy mogę zmienić zamówienie?

Tak, możliwa jest zmiana zamówienia, ale tylko w ciągu 48 godzin od jego złożenia. Późniejsze zmiany mogą wpłynąć na dodatkowe koszty związane z uruchomieniem procesu produkcyjnego. We wszelkich nadzwyczajnych sytuacjach prosimy kontaktować się pod numerem: +48 506 113 594 od poniedziałku do niedzieli, w godz. 10:00 – 16:00.

Co mam zrobić, jeśli przesyłka dotrze do mnie uszkodzona?

W takim przypadku należy zgłosić uszkodzenie kurierowi, aby ten sporządził protokół szkody. Sugerujemy, aby sprawdzili Państwo towar od razu, przy kurierze. Jeśli będzie widoczne uszkodzenie, kurier od razu spisze protokół i zabierze paczkę z powrotem na nasz koszt. Jeśli towar zostanie sprawdzony później i będzie konieczność zgłoszenia reklamacji, należy wypełnić formularz zgłoszenia reklamacyjnego dostępny na stronie w zakładce Reklamacje.

Czy jest możliwość wysyłki towaru za granicę?

Oczywiście, że tak. Jesteśmy polskim producentem, jednak dążymy do tego, aby nasze meble gościły w domach na całym świecie. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Dostawa.

Czy i jak mogę zwrócić meble?

Wszystkie informacje dotycząc zwrotów i reklamacji zajdziecie Państwo w zakładce Regulamin.

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!