Ilusi  is  more  than  objects.  It  is  a  Sense  of  Living

ILUSI powstało z fascynacji wnętrzami, pasji do tworzenia, dążenia do prostoty i oryginalności oraz chęci dawania szczęścia swoim odbiorcom.

Wierzymy, że sukces zaczyna się od ludzi, a kończy na szczęściu użytkownika, który nadaje naszym meblom nowy wymiar. Jesteśmy pasjonatami produktów i wnętrz o nieprzemijającym charakterze.

ILUSI to nowoczesne, jakościowe i niebanalne wzornictwo, które łączy minimalizm formy z wyszukanym detalem. Z dumą tworzymy nasze meble, wiedząc, że każdy będzie miał swoją długą historię.

Misja

Chcemy się wyróżniać, inspirować i wywoływać uśmiech szczęścia. Misją ILUSI jest pokazanie, że meble to coś więcej, niż tylko piękne obiekty spełniające nadane im funkcje, to tworzenie wyjątkowej relacji mebel-użytkownik.

Sięgamy po wyjątkowe materiały i pieczołowicie wykonane detale, ręcznie szlifowane elementy, aby dostarczać produkt, który wejdzie w reakcję z użytkownikami tak, aby mogli poczuć różnicę faktur, trójwymiarowość elementów, ale też obserwować zmienne, załamujące się światło, odkrywając mebel na nowo poprzez różnorodne bodźce.

Ciekawe i przyjazne dzieciom sensoryczne meble, które dają się odczuwać – to nasza filozofia. Mebelki ILUSI codziennie pozytywnie oddziałują na swoich małych użytkowników. Gdy obserwujemy dzieci i ich reakcję na nasze mebelki, wiemy, że robimy to, co ważne, potrzebne i dające radość.

Wizja

W ILUSI wierzymy, że meble są czymś więcej, niż tylko obiektami użytkowymi. Czujemy ogromną odpowiedzialność, jaka na nas spoczywa.

Naszą wizją jest rozwijanie i doskonale kolekcji. Chcielibyśmy, aby meble zagościły w wyjątkowych domach, stanowiąc tam centralny punkt. By były taką designerską perełką, z którą nie chce się rozstawać, którą chce się zachować na lata.

Dążymy do tego, aby nasze produkty, obok funkcjonalności i wyjątkowej estetyki, wzbudzały przede wszystkim ciekawość użytkowników, którzy będą mogli czerpać doznania na wielu płaszczyznach – doznania wykraczające poza pojęcie piękna danego przedmiotu, jego jakości i funkcjonalności. Stawiamy na zrównoważony, odpowiedzialny rozwój.

Wierzymy, że długowieczność jest ściśle związana z jakością, że produkty wysokiej jakości powinny być wytwarzane z najlepszych lokalnych materiałów. Jesteśmy pewni, że najwyższa jakość materiałów dobierana przez nasz zespół z najwyższą starannością i ponadczasowy design – sprawią, że każdy z naszych mebli będzie służył latami.

Ponadczasowość

Niewiele trzeba by odmienić swoje wnętrze. ILUSI Ci w tym pomoże. Nasze meble nadają nowy sens pomieszczeniom i podkreślają ich osobisty charakter.

Pasja

Jesteśmy pasjonatami produktów i wnętrz o nieprzemijającym charakterze. Szczerze wierzymy w unikatowość naszych produktów i wartości.

Design

Tworzymy meble wykraczających poza konwencjonalne granice, mocno oddziałujące na zmysły.

Polska doskonałość

ILUSI to polscy projektanci i polskie produkty wykonane w 100% z rodzimych materiałów.

Jakość, którą możesz poczuć

W produkcji wykorzystywane są najlepsze surowce, a staranne opracowanie tworzy detale, faktury, trójwymiarowość – dzięki którym możesz poczuć wyjątkowość naszych mebli.

Innowacja

Proces projektowania naszych mebli opieramy na doznaniach, zapewniając użytkownikom wrażenia, których wcześniej nie mieli okazji doświadczać.

Kieruje nami zasada, by patrzeć z perspektywy klienta, zawsze starając się zrozumieć jego potrzeby.  Wiemy, że to istotne, tworząc piękne produkty dobrej jakości, które potrafią zachwycić w zaskakujący sposób.

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!