Unikatowe, ponadczasowe meble

LINEA

Kolekcja unikatowych mebli, w których piękno formy podkreślają charakterystyczne frezowane fronty. Wzór w skośne pasy jest niezwykle stylowym ukłonem w stronę ponadczasowych trendów projektowych. Meble z kolekcji LINEA doskonale prezentują się w nietuzinkowych wnętrzach, z powodzeniem nadają też wyjątkowego charakteru klasycznym przestrzeniom.

Dobierz kolor dla siebie

ILUSI Furniture na czele z kolekcją LINEA to linia unikatowych mebli, łącząca w sobie niebanalne wzornictwo i estetyczny minimalizm. Komody, szafki o czystych liniach nadają nowy sens pomieszczeniom i podkreślają ich osobisty charakter. Wyjątkowe materiały, intrygująca kolorystyka i pieczołowicie wykonane detale pozwalają na nowo odkryć wartość mebli.

Kolekcję cechuje minimalizm, doskonała jakość i wzornictwo na najwyższym poziomie połączone z funkcjonalnością. Wzór w skośne pasy jest stylowym ukłonem w stronę najnowszych trendów projektowych, a minimalistyczna forma to czynnik zapewniający ponadczasowość.

Nasze meble nie determinują przestrzeni, a jednak stanowią jej mocny punkt. Zaprojektowane tak, by tę skromną unikatowość eksponować i cieszyć przez lata.

Meble pięknie prezentują się w nietuzinkowych wnętrzach, nadają też wyjątkowego charakteru klasycznym przestrzeniom. Kolekcja Linea zaspokaja gusta klientów, którzy cenią sobie indywidualizm.

linea

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!