WOW! SZANGHAJ12 grudnia 2019

Nasze meble tworzymy z niezwykłą pasją i zamiłowaniem do detalu, dlatego rozwój i otwieranie się na nowe doświadczenia są dla nas ogromnie ważne i stanowią filozofię marki. Nieustannie poszukujemy nowych metod i pomysłów wykraczających poza konwencjonalne granice. Z radością i dumą informujemy, że zabieramy ILUSI na FURNITURE CHINA 2020. 

Maison Shanhgaj to wielkie wydarzenie targowe, na którym prezentowane są wysokiej jakości produkty do dekoracji wnętrz, rękodzieło artystyczne i najciekawsze pomysły projektowe z całego świata.

Wierzymy, że to doskonałe miejsce i dobry moment na to, by zaprezentować na rynku Dalekiego Wschodu ILUSI – nowoczesne, jakościowe i niebanalne wzornictwo, które łączy minimalizm formy z wyszukanym detalem. Biorąc udział w wydarzeniu o tak dużej randze, możemy spełniać nasze marzenia, jeszcze mocniej angażować się w tworzenie przemysłu meblarskiego z duszą i prezentować zagranicznym Klientom nasze śmiałe wizje, które zachęcają do odkrywania na nowo wartości przedmiotów użytkowych. 

Targi odbędą się od 8 do 12 września 2020 w Szanghaju. Zaprezentujemy wszystko to, co w ILUSI najlepsze. Już dziś czekamy z zapartym tchem!

Wróć do BLOGA

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!