SLIM meble ze stali16 marca 2022

W ostatnim czasie w ofercie ILUSI pojawiła się niezwykła kolekcja – SLIM. Z ogromną przyjemością o niej tutaj opowiemy!

Kolorowe, minimalistyczne regały SLIM MOD zostały stworzone tylko z dwóch modułów, ale mają mnóstwo niekończących się możliwości konstrukcyjnych. To meble ze stali, o prostej, ale funkcjonalnej formie. Wymiarem i kolorem można je dostosować do każdej przestrzeni. 

Kolekcję stanowią modularne regały, złożone ze stalowych kubików w różnorodnych konfiguracjach. Możemy tworzyć w nieskończoność – zgodnie z naszym hasłem “start simple, be creative”.
Dopełnieniem są mniejsze elementy jak stoliki, półki, pojedyncze kubiki, konsole, które stanowić mogą niezależny element wyposażenia wnętrz.

SLIM doskonale pasuje do każdej przestrzeni i stylu wnętrzarskiego. Śmiało możemy dedykować tę kolekcję zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak również hotelowych, biurowych czy też komercyjnych.

Z kolekcją SLIM z łatwością zaaranżujemy całą przestrzeń butiku, salonu, foyer lub dopełnimy jednym detalem gotowy już projekt. Cechą SLIM jest jej elastyczność i możliwosć dostosowania się do potrzeb użytkownika. Kubiki mogą być otwarte jak i zamknięte z jednej lub dwóch stron. Możemy je również podwiesić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Minimalistyczna forma, niebanalna kolorystyka, 100% funkcjonalności. Nowoczesna i stylowa, budowana z pasją. Taka jest właśnie kolekcja SLIM ❤️

Chcecie zobaczyć jak wygląda produkcja SLIM? Zajrzyjcie TU

A regał SLIM MOD18 w jednej w wersji kolorystycznych, zajrzyjcie TU

A za SLIM pędzi SLIM BENT – ah, to dopiero petarda!

Zajrzyjcie również na naszego Instagrama, Facebooka i Pinteresta. Tam znajdziecie najświeższe pomysły, realizacje i nowe produkty.

Zainteresowani? Wskakujcie na stronę kolekcji SLIM.

Chętnym przesyłamy katalog i cennik produktów. Zapraszamy!

-ILUSI-

Wróć do BLOGA

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!