PRODUKT ROKU 2018 dla mebli dziecięcych12 kwietnia 2018

Mebelki TATTO  z serii SENSO KIDS po raz kolejny otrzymały nagrodę, to dla nas piękne wyróżnienie i dowód na to, że warto podążać własną drogą! 
Wszystkie wyróżniające się na przestrzeni ostatniego roku firmy, produkty oraz osobowości spotkały się na wspólnym wydarzeniu – jednym z najstarszych konkursów branżowych w Polsce. Laureaci zostali uhonorowani tytułem Meble Plus – Produkt 2018, podczas pierwszego dnia 3 edycji 4 Design Days w Katowicach. 


Nasze meble z kolekcji dziecięcej SENSO Kids otrzymały nagrodę za serię TATOO  w kategorii: Mebel dziecięcy i młodzieżowy. 

Ogromna pasja i pragnienie stworzenia czegoś wyjątkowego stała się motorem napędowym ILUSI – mówi Kasia, CEO ILUSI. Wyróżnione meble sensoryczne są nie tylko ładnie zaprojektowane, ale silnie oddziałują na zmysły, pozwalają dzieciom odczuwać bodźce dotykowe i czerpać inspiracje.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni, dziękujemy Organizatorom i wszystkim, którzy wspierali ILUSI podczas tworzenia projektu. Cieszymy się,  że produkt, w który włożyliśmy tyle serca został doceniony i wyróżniony, a przede wszystkim przynosi radość swoim małym użytkownikom.

Wróć do BLOGA

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!