ILUSI na targach Index Dubai 202227 czerwca 2022

Największe i najważniejsze wydarzenie branżowe i networkingowe na Bliskim Wschodzie i Północnej Arfyce w zakresie wystroju wnętrz i przemysłu wykończeniowego , a w tym ILUSI.

Index Dubaj 24-26 maj 2022.

Ponad 10 000 odwiedzających wzięło udział w pokazie w 2022 r. Spotykalismy się z dostawcami, nawiązaliśmy masę kontaktówy i słuchaliśmy od najlepszych w branży. To nasze podsumowanie.

Bycie częścią INDEXu było wspaniałym doświadczeniem. Przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania pod względem ilości gości, zapytania o oferty. Stoisko niegdy nie stało puste i ciche. Wydarzenie było niezwykle różnorodne i bogate w ciągle zaskakujące rozwiązania i połączenia materiałowe, i znowu możemy przyznać, że nasze meble potrafiły się wyróżnić wśród tłumu i wywołać wiele uśmiechów na twarzy zwiedzających.

To były fantastyczne, ekscytujące i bardzo intensywne trzy dni. Poznaliśmy wspaniałych ludzi, którzy byli zachwyceni naszą pracą, ważnych dystrybutorów i firmy, które chcą sprzedawać nasze produkty na rynku Zatoki Perskiej, aż w końcu sprzedaliśmy wszystko wspaniałej kobiecie, która zakochała się i kupiła każdy mebel z naszego stoiska. Śmiało możemy podsumować, że to był wspaniały czas 😊

Teraz sporo pracy przed nami by utrzymać zebrane kontakty i być może ruszyć w ekscytującą przygodę exportu do krajów Zatoki Perskiej. Trzymajcie kciuki! A już we wrześniu widzimy się w Londynie na 100% Design w ramach festowalu Design London.

Dziękujemy, że jesteście z nami i cenicie to, co dla Was robimy.

Zespół ILUSI

Wróć do BLOGA

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!