DOBRY DESIGN 20188 grudnia 2018

ILUSI LAUREATEM NAGRODY DOBRY DESIGN 2018 

W ILUSI mocno wierzymy w sztukę przemyślanego projektowania, starannie dobranych materiałów i  produkty, które wnoszą szczęście do domu.

Podczas V Forum Dobrego Designu zostały wręczone wyróżnienia i tytuły Dobry Design 2018. Profesjonalne jury, składające się ze 150 architektów i projektantów wnętrz, wyłoniło laureatów, których docenili za śmiałe wizje i oryginalne rozwiązania wpisujące się w najnowsze trendy w projektowaniu. Swoją odrębną nagrodę przyznali także internauci i Redakcja Magazynu Dobrze Mieszkaj. 


W tegorocznej edycji produkty konkurowały w 12 kategoriach. Nasza seria mebli sensorycznych o wdzięcznej nazwie TATTO z serii SENSO stworzonej z myślą o dzieciach i ich specjalnych potrzebach, za sprawą ogromnej przewagi głosów otrzymała I nagrodę w kategorii Przestrzeń Dziecka. 

To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, gdyż konkurs Dobry Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Jesteśmy pełni radości, że eksperci dostrzegli potencjał naszych mebli i ich pozytywny wpływ na dzieci, w tym dzieci z dysfunkcjami wzroku, dla których nasze produkty to znacznie więcej niż elementy wyposażenia pokoju, to wyjątkowe meble, które każdego dnia pobudzają zmysły i rozwijają funkcje poznawcze. 

Wróć do BLOGA

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!