FURNITURE

Linia unikatowych mebli, łącząca w sobie niebanalne wzornictwo i estetyczny minimalizm. Komody, szafki o czystych liniach nadają nowy sens pomieszczeniom i podkreślają ich osobisty charakter. Wyjątkowe materiały, intrygująca kolorystyka i pieczołowicie wykonane detale pozwalają na nowo odkryć wartość mebli.

Kolekcję cechuje minimalizm, doskonała jakość i wzornictwo na najwyższym poziomie połączone z funkcjonalnością. Wzór w skośne pasy jest stylowym ukłonem w stronę najnowszych trendów projektowych, a minimalistyczna forma to czynnik zapewniający ponadczasowość.

Nasze meble nie determinują przestrzeni, a jednak stanowią jej mocny punkt. Zaprojektowane tak, by tę skromną unikatowość eksponować i cieszyć przez lata.

Meble pięknie prezentują się w nietuzinkowych wnętrzach, nadają też wyjątkowego charakteru klasycznym przestrzeniom. Kolekcja Linea zaspokaja gusta klientów, którzy cenią sobie indywidualizm.

Bądź na bieżąco!

Aktualne wydarzenia, najświeższe newsy prosto z pracowni i mnóstwo inspiracji. To wszystko znajdziesz na naszym oficjalnym profilu – jesteśmy na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i YouTubie. Zapraszamy do obserwowania!